Продавець StudioCup розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
335 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 29.04).

StudioCup
+380 (63) 473-16-98
Менеджер Марина
+380 (66) 897-07-99
Менеджер Анна

Миючі засоби

Всі миючі засоби можна умовно розділити на кілька великих груп. Різноманітність товарів на полицях супермаркетів змушує нас задуматися. Складно відразу зрозуміти, для яких цілей слід використовувати той чи інший продукт. Матеріали даної статті покликані стати своєрідним «гідом», який допоможе господині вибрати ті засоби, які зможуть зробити за вас всю «брудну роботу».

Головна «мета» синтетичних миючих засобів – видалення забруднень з різних поверхонь. Існує певна класифікація, згідно з якою всі миючі засоби діляться на наступні групи:

  • миючі засоби;
  • абразивні (або засоби);
  • відбілюючі засоби, подкрахмаливающие і подсинивающие;
  • засоби по догляду за транспортними засобами;
  • засоби для дезінфекції та дезінсекції (від гризунів і комах);
  • кошти іонізуючі, тонізуючі і дезодорують;
  • кошти, знищують неприємні запахи в закритих ємностях і приміщеннях;
  • комплексні миючі засоби і т. д.

Кожна така група включає величезний асортимент продукції і з кожним днем ця продукція здобуває всі нові форми, рухаючись в ногу з часом. Складно здивувати сучасну господиню рідким порошком, порошком у капсулах або навіть серветках для прання. Вирішено багато «господарські проблеми», які займали чарівні жіночі голівки століттями. Більше не становить праці відчистити плиту, чайник або каструлю від жиру, а вид винного або шоколадного плями більше не приводить господинь в священний трепет.

Все так гладко? Не зовсім. Досить велике значення має вибір миючих засобів. Задумайтеся, яку кількість різних хімічних засобів розставлені в пляшках і банках на полицях наших ванних кімнат, кухні і т. д. Невже всі ці кошти не приносять шкоди здоров'ю людини?

Безпечне використання і правильний вибір побутової хімії

Вчені довели, що різними шляхами в організм людини щодня потрапляє близько 300 мл миючих засобів (!). В основному, побутова хімія потрапляє в наш організм через дихальні шляхи і через ротову порожнину в шлунок. Крім того, постійне використання миючих засобів здатне зруйнувати природний захисний шар, який є на шкірі кожної людини. Невже це привід відмовитися від використання побутової хімії?
Зовсім ні! Найголовніше – це правильний вибір і раціональне використання. Більшість коштів, які ми щодня використовуємо в побуті, містять поверхнево-активні речовини. Щоб уникнути негативного впливу ПАР на організм, слід виконувати деякі нехитрі правила:

при виборі миючих засобів, слід звернути Вашу увагу на вміст у них ПАР (добре, якщо їх вміст не перевищує 5%);

ретельно ополіскувати посуд, після того як ви вимили її з використанням миючого засобу;

використовувати засіб у мінімальних кількостях;

ретельно мити руки після роботи з побутовою хімією.

З особливою обережністю варто вибирати миючі засоби для дітей. Сьогодні існують навіть спеціальні миючі засоби для дитячого посуду та педіатри рекомендують використовувати саме їх. Помірне використання миючих засобів робить їх безпечними для здоров'я людини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner